Příměstský tábor při MŠ Lutopecny

foto na dolní část webové stránky.jpg

O mateřské škole

Mateřská škola Lutopecny leží v blízkosti města Kroměříž. Navštěvují ji děti z Lutopecen i okolních obcí. Budova mateřské školy je jednopatrová. V přízemí budovy se nachází technické vybavení, také je zde přezouvárna pro děti. V patře je šatna a herna, z níž se vstupuje do umývárny a na WC. Nově je ložnice pro děti vytvořena ze zasedací místnosti, kterou Obecní úřad Lutopecny mateřské škole poskytl. Původní dvě ložničky za hernou nyní slouží jako jídelna a relaxační místnost.  Součástí patra je také přípravna jídla a ředitelna. Budova disponuje připojením k internetu. K mateřské škole patří také školní zahrada, která je vybavena dřevěnými průlezkami a pergolou s pískovištěm. Na dosah je krásná příroda, jenž přímo vybízí k podnětným vycházkám, při kterých lze realizovat prvky enviromentální výchovy. Lze využívat i fotbalové hřiště. Škola se prezentuje dětskými pracemi a společnými akcemi s rodiči a širokou veřejností.

Před nástupem k docházce nabízíme adaptační program formou návštěv v dopoledních hodinách, zejména pak v době pobytu venku.

Naším hlavním partnerem je zřizovatel - Obec Lutopecny.