Přerušení provozu Mateřské školy Lutopecny

Úvod > Aktuality > 3.Táborový turnus ,,Tábornickými vrátky za zvířátky“

3.Táborový turnus ,,Tábornickými vrátky za zvířátky“

PROGRAM

Pondělí:. Seznámení s druhy zvířat – hospodářská, exotická, ohrožené druhy, rozdělení do skupin, kvíz, soutěže, hry, olympiáda, šipkovaná – hledání pokladu, fotbalové činnosti, výtvarné tvoření.

Úterý: Pohybové hry, šipkovaná č. 2, tvoření-obrázky z přírodnin, rybaření, soutěže, hry.

Středa: Soutěže, pantomima, AZ kvíz, štafety, hry, interaktivní pexeso, interaktivní puzzle, zpěv písní, zvířátková matematika, hádanky, pohádky, střelba na koš, kimovka, fotbalové činnosti, .

Čtvrtek: Zpěv písní s kytarou, štafety, kimova hra, hry, kresba po slepu aj.

Pátek:  Vycházka za zvířátky, zvířátkový kvíz, soutěže, hry, písničky, rybaření, střelba lukem, příprava zmrzlinových pohárů. Zhodnocení celého týdne, vyhlášení vítězného družstva, předávání odměn, diplomů a rozloučení.

Foto ke zhlédnutí zde: