Přerušení provozu Mateřské školy Lutopecny

Úvod > Aktuality > Akci ,,Rozloučení s předškoláky"jsme si užili!

Akci ,,Rozloučení s předškoláky"jsme si užili!

V úterý 23.6.2020 proběhlo v naší škole slavnostní rozloučení s nejstaršími dětmi. Strávili jsme společně poslední předškolní rok, který je nynDSC09546.JPGí u konce.

Vždy, když něco končí, něco nového začíná.  Po roční práci se děti umí podepsat, počítání do dvaceti je pro ně maličkostí a tak nastává čas se zase o kousek posunout. Čas, kdy děti opouští bránu naší školy a vrhnou se vstříc novým poznatkům, vědomostem a životním zkušenostem.

Při této příležitosti jsme společně s rodiči pro děti uspořádali sportovní odpoledne plné pohádkových úkolů a úžasných zážitků.

Rozloučení s budoucími prvňáčky pokračovalo přátelským posezením spojeným s grilováním špekáčků a pojídáním dobrot, které rodiče pro děti připravili. Počasí nám přálo a děti se neuvěřitelně vydováděly.

Rodičům děkujeme za spolupráci, vstřícnost a náklonnost během docházky dětí, přejeme pevné zdraví, radost z dětí a mnoho úspěchů do dalších let.

Moji milí, děkuji za báječný školní rok!

Mgr. Hana Michová