Úvod > Aktuality > Brigáda v naší škole

Datum konání:
6.7.2019

Poděkování rodičům

V sobotu  6. července proběhla brigáda, které se účastnili ochotní rodiče s cílem zrealizovat další krok ke zvelebení naší školy. Co jsmDSC03221.JPGe dělali? Rozloučili jsme se s nevzhledným obložením v naší herně. Místnost  opravdu prokoukla, už nepůsobí tak ztísněně a děti si v ní budou určitě  krásně hrát. Dokonce jsme stihli natřít i skříňky. Vypadají jako nové. Zbyla i volná chvilka na popovídání a malou svačinku. Myslím, že všechny zúčastněné tato akce více sblížila. Byla to krásná ukázka spolupráce rodičů a školy.

Brigády se účastnili:

Vítek Bumba, Raďa Dostalík, Soňa a Marťa Bejtkovští, Barča a Staník Rosičtí, Marcelka Kišnerová, já a moje drahá druhá polovička.

Musím zmínit také Věrku Galatíkovou a pana Svrčinu, kteří před samotnou akcí přestěhovali všechen nábytek a poděkování patří též paní Procházkové, která nám vyprala všechny plyšáky a panu Lehkoživovi, který přislíbil dokončení zednických prací.

MOJI MILÍ, DĚKUJI VÁM !!!

Velmi si Vaší pomoci a spolupráce vážím.

Hana Michová

Foto viz odkaz.