Úvod > Aktuality > Cesta do minulosti Země

Cesta do minulosti Země

Datum konání:
7.6.2019

Na dobrodružnou výpravu za tajemným světem druhohor jsme se vypravili s dětmi  do nedalekého Vyškova. V plánu jsme měli návštěvu Dinopimage2.jpegarku a Zooparku. Za poznáním a zážitky nás vezl vláček DinoExpres. Hned za branou jsme spatřili havarovaný letoun a kousek dál na nás čekaly modely dinosaurů v životních velikostech. Některé byly statické, jiné pohyblivé. Děti úžasem koukaly na obrovitého Tyranosaura Rexe nebo na 30metrového Argentinosaura. Kromě úžasných modelů se děti mohly vyřádit na nejrůznějších houpadlech a prolézačkách.  Z pravěku nás vláček převezl zpět do Zooparku, kde jsme si prohlédli domácí a hospodářská zvířata i exotické druhy. Děti nejvíc bavila kontaktní ZOO "Babiččin dvoreček", kde se mohly volně procházet mezi hospodářskými zvířaty a pohladit je a nakrmit. Z výletu jsme se do Lutopecen vraceli  plni nevšedních cestovatelských zážitků.

Ach jo, škoda jen, že bylo tak málo času. Příště se vypravíme na výlet a vrátíme se do školy později- asi ani nebudeme spát. Už aby to bylo! Foto- viz odkaz.