Školní výlet na Ranč Kostelany
Návštěva Agrodružstva Počenice
Výlet do Podzámecké zahrady v Kroměříži- 22.6.2023

Úvod > Aktuality > Fotografie z akce : ,,Pasování na školáky"

Fotografie z akce : ,,Pasování na školáky"

Není to tak dávno, co k nám do školky poprvé přišli malí drobečkové. Jako přes noc se z nich stali velcí, šikovní a samostatní předškoláci, kteří se celý rok důsledně chystali na vstup do další etapy života, v níž na sebe vezmou novou roli školáka. V pátek 19. května se naposled ve školce představili ve vystoupení, aby pak mohli být slavnostně pasováni na školáky. Když nastoupili v řad na výletišti v Lutopecnách, vehnali mnohým maminkám do očí slzičky při předávání růží jako poděkování za jejich starostlivost. Za své vystoupení, součástí něhož bylo i  slavnostní odhalení tabla, pak všechny děti sklidily velký potlesk. Na závěr pak rodiče s dětmi předali paní ředitelce s předstihem vysvědčení. Po programu se děti vydaly do říše pohádek, kde si zasoutěžily a plnily různé úkoly. Potom následovalo pro všechny přítomné občerstvení a diskotéka s volnou zábavou. Nechybělo ani oblíbené malování na obličej.

Co dodat na závěr? Našim milým budoucím prvňáčkům přeji, aby všechny školní povinnosti úspěšně zvládli a aby je na dlouhé cestě životem provázelo jen štěstí, zdraví a láska.

Vám rodičům bych ráda poděkovala za spolupráci, vstřícnost a náklonnost v průběhu celé docházky dětí do naší mateřské školy. Přeji vám všem, abyste v následujících letech zažili s vašimi dětmi mnoho radosti a úspěchů.

Mgr. Hana Michová,

ředitelka MŠ Lutopecny

Fotografie z akce ke zhlédnutí zde: