Příměstský tábor při MŠ Lutopecny

Úvod > Aktuality > Poděkování panu Mackovi a Porubkovi za besedu o práci Policie ČR

Poděkování panu Mackovi a Porubkovi za besedu o práci Policie ČR

Ve čtvrtek se na hřišti v Lutopecnách uskutečnila velice zajímavá beseda s policisty z dálničního oddělení Ivanovice na Hané panem prap. Jiřím Mackem a panem pprap. Jakubem  Porubkou.

Páni policisté zaujali děti na první pohled již tím, že přišli ve služební uniformě, a proto také byly děti po celou dobu besedy velice pozorné a ukázněné. Však to pro ně bylo opravdu zajímavé a přitažlivé téma. Policisté si děti získali svým velice poutavým vyprávěním a milým přístupem. Přiblížili jim práci policie, čím vším se zabývá, povídali si o jízdě v policejním autě, o správné chůzi na silnici a o jejím přecházení. Dále dětem vysvětlili k čemu se používá obušek, neprůstřelná vesta, policejní pouta a tyto věci si děti mohly samy prohlédnout. Všechny děti si na závěr vyzkoušely, jak jim sluší čepice od policejní uniformy. Fotografie z besedy najdete v odkaze pod článkem Čarodějnický týden.

Za tuto skvěle připravenou a poučnou besedu patří panu Mackovi a Porubkovi vřelé poděkování.

Za všechny děti a zaměstnance mateřské školy Vám děkuji!

Mgr. Hana Michová