Úvod > Aktuality > Rozloučení s předškoláky

Rozloučení s předškoláky

Datum konání:
25.6.2019

V úterý 25.6.2019 proběhlo v naší škole slavnostní rozloučení s nejstaršími dětmi. Strávili jsme společně poslední předškolní rok, který je nyní u konce. Vždy, když něco končí, něco nového začíná.  Po roční práci  se děti umí podepsat, počítání do dvaceti je pro ně maličkostí a tak nastává čas se zase o 65528043_313661289539517_2339371959172726784_n.jpgkousek posunout. Čas, kdy děti opouští bránu  naší školy a vrhnou se vstříc novým poznatkům, vědomostem a životním zkušenostem.

Při této příležitosti jsme společně s rodiči pro děti uspořádali sportovní odpoledne plné pohádkových úkolů a úžasných zážitků. Rodiče i pan starosta měli připravené pro děti milé dárky, kytičku i poděkování pro paní učitelky za celoroční práci.

Rozloučení s budoucími prvňáčky pokračovalo přátelským posezením spojeným s grilováním špekáčků. Počasí nám přálo a děti se neuvěřitelně vydováděly.

Rodičům děkujeme za spolupráci, vstřícnost a náklonnost během docházky dětí, přejeme pevné zdraví, radost z dětí a mnoho úspěchů do dalších let. Moji milí, děkuji za báječný školní rok. Budete mi chybět!

Foto viz odkaz. Z technických důvodů jsme nemohli fotit, prosím rodiče, kteří fotili, zasílejte fotografie, děkuji!!!