Fotografování v naší škole-změna termínu
Halloweenské hrátky a lampionový průvod
Program Zdravotníček pro naše Šikulky
Slavnostní rozsvícení vánočního stromečku

Úvod > Aktuality > Rozloučení s předškoláky 2021

Rozloučení s předškoláky 2021

Děti nám rostou před očima a tak zase z dalších malošků, kteří ještě před nedávnem přišli se slzičkami do školky, se jako přes noc stali velcí, šikovní a samostatní předškoláci. No a teď připraveni vykročit do světa, naopak zase oni vehnali ve čtvrtek 17. června maminkám do očí slzičky,  když  nastoupili naposled v řad na Výletišti v Lutopecnách, aby mohli být pasováni na školáky.

Vždy když něco končí, něco nového začíná.  Pro předškoláky nastal čas se zase o kousek posunout. Čas opustit bránu naší školy a vrhnout se vstříc novým poznatkům, vědomostem a životním zkušenostem. Tento slavný den jsme uvedli vystoupením, za které jsme sklidili velký potlesk. Následovala indiánská olympiáda, za kterou musíme poděkovat především rodičům, jenž zajišťovali všechna stanoviště.

Rozloučení s budoucími prvňáčky pokračovalo přátelským posezením spojeným s grilováním špekáčků a pojídáním dobrot, které rodiče pro děti připravili. Počasí nám přálo a děti se neuvěřitelně vydováděly.

Rodičům děkujeme za spolupráci, vstřícnost a náklonnost během docházky dětí. Přejeme jim pevné zdraví, radost ze svých ratolestí a mnoho úspěchů do dalších let.

Moji milí, děkuji za báječný školní rok!

Foto v odkaze: