Tábornický výlet 15.7.2020

Rozsvícení vánočního stromečku v Lutopecnách

Datum konání:
30.11.2018

Dne 30. 11. 2018 se na návsi v Lutopecnách uskutečnilo slavnostní rozsvícení vánočního stromečku s adventním jarmarkem. Rozsvícení stromu předcházel zpěv vánočních koled, za který mohu pochválit především naše děti. Paní Lízalová přivítala všechny přítomné, poděkovala všem, kteří se přišli podívat a také těm, kteří se na přípravě celé akce podíleli. Pak už jsme obdivovali osvětlení stromečku a krásný ohňostroj, který byl závěrečnou tečkou celé slavnosti. Poděkování patří paní Lízalové, která celou akci perfektně připravila, dále všem rodičům a členkám Českého svazu červeného kříže Lutopecny. Ti všichni se podíleli na přípravě vánočního jarmarku a věnovali vlastnoručně udělané výrobky. Do Vánoc zůstává pár dnů, které by neměly být jen obdobím příprav, úklidu, nákupů, pečení, ale i časem zamyšlení nad našimi životy. Pro děti je to ovšem čas velkého očekávání, spojeného s příchodem Ježíška. Proto den rozsvícení stromečku patří především našim dětem.

Jménem všech zaměstnanců naší školy Vám děkuji za vybraný obnos z vánočního jarmarku, který bude použit na nákup hraček pro naše děti a přeji Vám všem krásné prožití svátků vánočních, spoustu spokojenosti, zdraví, lásky a rodinného štěstí.

Mgr. Hana Michová