Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9
Informace k zápisu do ZŠ SÝPKY 9. a 10. dubna 2024
Návštěva knihovny - ,,Písničky z pohádek"
10
Informace k zápisu do ZŠ SÝPKY 9. a 10. dubna 2024
11 12 13 14
15 16 17 18
18.4.2024 Výlet do kina Nadsklepí
19 20 21
22 23
23.4. Výprava za sokolníky do Podzámecké zahrady v Kroměříži
24 25
TŘÍDNÍ SCHŮZKA se koná ve čtvrtek 25.4.2024 v 16.00
26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Mikuláš ve školce- video z projektového dne

Mikuláš ve školce- video z projektového dneMikuláš ve školce

V pondělí 5. prosince přišli do školky místo dětí malí čertíci i čertice. Netrpělivě jsme všichni očekávali příchod Mikuláše s jeho pomocníky. Jaké však bylo naše překvapení, když přišel jen Mikuláš v doprovodu anděla. Na čerta prý čekali marně. Ten se však za chvíli objevil. Omlouval se za zpoždění, které bylo způsobené tím, že je letos obrovské množství zlobivých dětí a v pekle měli velké problémy s jejich ubytováním. Teď tam mají navíc moc velký hluk a nepořádek. Abychom nezbedným dětem pomohli, nezbylo nám, než vydat se na dobrodružnou cestu s cílem zachránit všechny děti z pekla a dali jim tak šanci na polepšení. Naši malí čertíci a čertice proto museli podstoupit řadu pekelných úkolů, za jejichž splnění získávali číslice. Z nich pak sestavili pekelný kód. Po jeho přečtení se odemkla pekelná brána a všechny děti mohly být vysvobozeny z pekla ven. Za tento statečný čin Mikuláš našim dětem poděkoval a obdaroval je bohatou nadílkou.  Musíme moc poděkovat za spolupráci paní Rosické, panu Soukupovi a panu Šimkovi z Věžek, kteří přispěli ke krásné atmosféře tohoto svátečního dopoledne. Poděkování patří také obci Lutopecny za štědré balíčky pro naše děti a v neposlední řadě rodičům Elenky Vymazalové, jenž poskytli dětem sponzorský dar, za který jsme zakoupili čertovské růžky.