Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20
Třídní schůzka pro rodiče předškoláků se koná 20.února v 16.00
21 22 23
Karneval ve školce- 23.2. 2023
24 25 26
27 28 1 2 3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Mikuláš ve školce- video z projektového dne

Mikuláš ve školce- video z projektového dneMikuláš ve školce

V pondělí 5. prosince přišli do školky místo dětí malí čertíci i čertice. Netrpělivě jsme všichni očekávali příchod Mikuláše s jeho pomocníky. Jaké však bylo naše překvapení, když přišel jen Mikuláš v doprovodu anděla. Na čerta prý čekali marně. Ten se však za chvíli objevil. Omlouval se za zpoždění, které bylo způsobené tím, že je letos obrovské množství zlobivých dětí a v pekle měli velké problémy s jejich ubytováním. Teď tam mají navíc moc velký hluk a nepořádek. Abychom nezbedným dětem pomohli, nezbylo nám, než vydat se na dobrodružnou cestu s cílem zachránit všechny děti z pekla a dali jim tak šanci na polepšení. Naši malí čertíci a čertice proto museli podstoupit řadu pekelných úkolů, za jejichž splnění získávali číslice. Z nich pak sestavili pekelný kód. Po jeho přečtení se odemkla pekelná brána a všechny děti mohly být vysvobozeny z pekla ven. Za tento statečný čin Mikuláš našim dětem poděkoval a obdaroval je bohatou nadílkou.  Musíme moc poděkovat za spolupráci paní Rosické, panu Soukupovi a panu Šimkovi z Věžek, kteří přispěli ke krásné atmosféře tohoto svátečního dopoledne. Poděkování patří také obci Lutopecny za štědré balíčky pro naše děti a v neposlední řadě rodičům Elenky Vymazalové, jenž poskytli dětem sponzorský dar, za který jsme zakoupili čertovské růžky.