ZDRAVOTNÍČEK a jeho kosí dobrodružství-7.3.2024
Kouzlo Velikonoc-výlet do muzea v Kroměříži

Úvod > Pro rodiče > Příměstské tábory

Příměstské tábory při MŠ Lutopecny v roce 2024

Komunitní tábor Vzhůru za dobrodružstvím do Lutopecen v termínu 8.7. – 12.7.2024, je všeobecně zaměřený příměstský tábor. Náplní tábora jsou činnosti v prostorách  MŠ Lutopecny a přilehlého sportovního areálu. Na děti čeká spousta zábavy při plnění zábavných i logických úkolů, sportování na hřištích, pobyt v přírodě. Nebudou chybět výlety, kreativní tvoření, soutěže, pohybové hry, vědomostní hry a další aktivity.

Dohled nad dětmi je zajištěn od 6:00 do 16:00 hodin. Program tábora začíná v 8:30 a končí v 15:30 hodin.

Pro děti zajišťujeme oběd, svačiny a pití si děti nosí z domu.

Cena tábora je 1 250 Kč a zahrnuje obědy, celotýdenní interaktivní program, vstupné, náklady na odměny a ceny do soutěží a her.

Při zrušení pobytu v době konání tábora, předčasného odjezdu apod. je možnost nahlášení náhradníka ve stejné věkové kategorii nebo se vrací pouze část platby.

PODMÍNKY ÚČASTI

Komunitní denní tábory jsou organizovány v rámci projektu spolufinancovaného Operačním programem Zaměstnanost plus z Evropského sociálního fondu plus (s registračním číslem: CZ.03.02.01/00/22_008/0000089), který hradí většinu nákladů spojených s organizací táborů. Tábory jsou určeny dětem, které mají společně s rodiči trvalé bydliště na území působnosti MAS (viz seznam obcí), případně jsou děti zapsány v MŠ či ZŠ na území působnosti MAS.

Seznam obcí MAS Hříběcí hory:

Bařice – Velké Těšany, Bezměrov, Cetechovice, Dřínov, Honětice, Hoštice, Chvalnov – Lísky, Jarohněvice, Koryčany, Kostelany, Kunkovice, Litenčice, Lubná, Lutopecny, Morkovice, Nítkovice, Nová Dědina, Pačlavice, Počenice – Tetětice, Prasklice, Rataje, Roštín, Soběsuky, Střílky, Šelešovice, Troubky – Zdislavice, Uhřice, Věžky, Vrbka, Zástřizly, Zborovice, Zdounky, Zlobice.

Přihláška na tábor při MŠ Lutopecny zde:

Dokumenty ke stažení:

Prohlaseni-o-bezinfekcnosti-PT.pdf

OPZ-_-Smlouva-o-zapojeni-ditete_Lutopecny.pdf

tábor_Lutopecny.jpg

Příměstské tábory při MŠ Lutopecny v roce 2022logoeu.png

Tento projekt byl ukončen.

Vážení rodiče,

naše škola se zapojila do realizace projektu „Příměstské tábory Lutopecny“. Projekt je zaměřen na prorodinné opatření, jímž je realizace příměstského tábora, které je určeno pracujícím rodičům dětí a jenž podporuje rodiny v oblasti sociálního začleňování a zaměstnanosti. Toto opatření přispívá k slaďování pracovního a rodinného života, k podpoře rodiny a k předcházení sociálního vyloučení osob včetně jejich uplatněnosti na trhu práce. Cílem opatření je zajištění péče o děti v době mimo školní vyučování tak, aby mohli být rodiče v zaměstnání.  Realizace projektu je zahájena od 1.1.2020 a potrvá do 31.12.2022. Každoročně po dobu tří let se během letních prázdnin uskuteční tři turnusy příměstských táborů.

Vaše dítě tak může prostřednictvím projektu v tomto školním roce od 11.července 2022 navštěvovat tři turnusy příměstského tábora.

Provoz příměstských táborů v roce 2022

• 1. turnus: 11.7.-15.7. 2022,
  • 2. turnus: 18.7.-22.7. 2022,
  • 3. turnus: 22.8.-26.8. 2022

Aktivity každého turnusu jsou popsány níže.

Pokud máte zájem o výše nabízené služby, prosím kontaktujte paní asistentku Kristýnu Přibylovou, e-mail: skolka@mslutopecny.cz

nejpozději do 31.3.2022.

Všechny potřebné dokumenty ke stažení najdete níže.

Péče o Vaše děti je zcela bezplatná (vyjma stravného a výletů).

Aktivita je realizovaná v rámci projektu „Příměstské tábory Lutopecny“, který je realizovaný a financovaný s podporou ESF,

Operačního programu Zaměstnanost, reg. číslo CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0014007

Tři turnusy příměstského tábora v roce 2022:

1. turnus: Dobrodružství Ve Vesmíru

2. turnus

Pirátským dobrodružstvím

3. turnus

Indiánským dobrodružstvím

Leták zde:

LETÁK_příměstský_tábor Lutopecny v roce 2022.pdf

Dokumenty potřebné k přihlášení dítěte na příměstský tábor ke stažení v odkazech:

1. Smlouva o poskytování služeb péče o děti: jedna smlouva platí pro všechny tři turnusy na jedno či více sourozenců. Tato smlouva musí být vyplněna s datem 1.7.2022.

1.smlouva ke všem turnusůmv roce 2022.pdf

2. Přihláška na příměstský tábor, termín prosím zatrhněte:

2. přihláška na všechny turnusy příměstského tábora, termín zatrhněte.pdf

3. Bezinfekčnost dítěte: odevzdává se v den nástupu dítěte na tábor

3.potvrzeni_o_bezinfekcnosti[1].pdf

4. Formulář - Odchod dítěte: pro rodiče starších dětí, aby děti mohly odejít bez doprovodu rodičů

4. formulář odchod dítěte.pdf

5. Monitorovací list podpořené osoby: prosím, vyplňte základní informace o obou rodičích (hlavně adresu trvalého pobytu)- Vyplňují pouze ti rodiče, kteří se projektu účastní poprvé.

5.Monitorovací_list_podpořené_osoby_(verze_6)(1).pdf

5.B Dotazník pro rodiče.

5.BDotazník pro rodiče..docx

6.Potvrzení o postavení podpořené osoby na trhu práce