Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 1 2 3 4 5
6 7
Zápis dětí do Mateřské školy Lutopecny pro šk. rok 2024/25
Výsledek přijímacího řízení pro šk. rok 2024-25
8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21
21.5. Dobrodružná cesta na ,,Divoký západ"
22 23 24 25 26
27
Fotografování dětí 27.5.2024
28
28.5. 2024 Za divadlem do Zlobic
29 30
30.5. Výprava do Počenic na sportovní klání
31 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Fotografie z akce : ,,Pasování na školáky"

Fotografie z akce : ,,Pasování na školáky"Není to tak dávno, co k nám do školky poprvé přišli malí drobečkové. Jako přes noc se z nich stali velcí, šikovní a samostatní předškoláci, kteří se celý rok důsledně chystali na vstup do další etapy života, v níž na sebe vezmou novou roli školáka. V pátek 19. května se naposled ve školce představili ve vystoupení, aby pak mohli být slavnostně pasováni na školáky. Když nastoupili v řad na výletišti v Lutopecnách, vehnali mnohým maminkám do očí slzičky při předávání růží jako poděkování za jejich starostlivost. Za své vystoupení, součástí něhož bylo i  slavnostní odhalení tabla, pak všechny děti sklidily velký potlesk. Na závěr pak rodiče s dětmi předali paní ředitelce s předstihem vysvědčení. Po programu se děti vydaly do říše pohádek, kde si zasoutěžily a plnily různé úkoly. Potom následovalo pro všechny přítomné občerstvení a diskotéka s volnou zábavou. Nechybělo ani oblíbené malování na obličej.

Co dodat na závěr? Našim milým budoucím prvňáčkům přeji, aby všechny školní povinnosti úspěšně zvládli a aby je na dlouhé cestě životem provázelo jen štěstí, zdraví a láska.

Vám rodičům bych ráda poděkovala za spolupráci, vstřícnost a náklonnost v průběhu celé docházky dětí do naší mateřské školy. Přeji vám všem, abyste v následujících letech zažili s vašimi dětmi mnoho radosti a úspěchů.

Mgr. Hana Michová,

ředitelka MŠ Lutopecny

Fotografie z akce ke zhlédnutí zde:

https://skolkalutopecny.rajce.idnes.cz/Rozlouceni_s_predskolaky_2023