Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10
Halloweenský den v naší škole
Lampionový průvod v Lutopecnách
11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21
Pojďte si hrát na školu v ZŠ Sýpky
22
Hebké kouzlo Vánoc-výlet do muzea v Kroměříži
23
Vyšetření očí
24 25 26
27
27. 11. 2023 - Za divadlem do Zlobic
28 29 30 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Fotografie z akce : ,,Pasování na školáky"

Fotografie z akce : ,,Pasování na školáky"Není to tak dávno, co k nám do školky poprvé přišli malí drobečkové. Jako přes noc se z nich stali velcí, šikovní a samostatní předškoláci, kteří se celý rok důsledně chystali na vstup do další etapy života, v níž na sebe vezmou novou roli školáka. V pátek 19. května se naposled ve školce představili ve vystoupení, aby pak mohli být slavnostně pasováni na školáky. Když nastoupili v řad na výletišti v Lutopecnách, vehnali mnohým maminkám do očí slzičky při předávání růží jako poděkování za jejich starostlivost. Za své vystoupení, součástí něhož bylo i  slavnostní odhalení tabla, pak všechny děti sklidily velký potlesk. Na závěr pak rodiče s dětmi předali paní ředitelce s předstihem vysvědčení. Po programu se děti vydaly do říše pohádek, kde si zasoutěžily a plnily různé úkoly. Potom následovalo pro všechny přítomné občerstvení a diskotéka s volnou zábavou. Nechybělo ani oblíbené malování na obličej.

Co dodat na závěr? Našim milým budoucím prvňáčkům přeji, aby všechny školní povinnosti úspěšně zvládli a aby je na dlouhé cestě životem provázelo jen štěstí, zdraví a láska.

Vám rodičům bych ráda poděkovala za spolupráci, vstřícnost a náklonnost v průběhu celé docházky dětí do naší mateřské školy. Přeji vám všem, abyste v následujících letech zažili s vašimi dětmi mnoho radosti a úspěchů.

Mgr. Hana Michová,

ředitelka MŠ Lutopecny

Fotografie z akce ke zhlédnutí zde:

https://skolkalutopecny.rajce.idnes.cz/Rozlouceni_s_predskolaky_2023