Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8
Příměstský tábor při MŠ Lutopecny
9
Příměstský tábor při MŠ Lutopecny
10
Příměstský tábor při MŠ Lutopecny
11
Příměstský tábor při MŠ Lutopecny
12
Příměstský tábor při MŠ Lutopecny
13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Fotografie z pasování předškoláků v roce 2024

Fotografie z pasování předškoláků v roce 2024Pasování předškoláků na školáky je slavnostní událost, která se koná v naší škole tradičně na konci školního roku. Symbolizuje důležitý krok v životě dětí, jelikož se z nich stávají budoucí prvňáčci. Tento den je plný vzrušení, radosti a zábavy pro všechny zúčastněné. Letošní rozloučení s předškoláky se konalo v pátek 21. června. Naši předškoláci se naposled ve školce představili ve vystoupení, aby pak mohli být slavnostně pasováni na školáky. Mnohým maminkám děti vehnaly do očí slzičky, když jim předávaly růže jako poděkování za jejich starostlivost. Za své vystoupení děti sklidily velký potlesk. Součástí vystoupení bylo slavnostní odhalení tabla, představení předškoláků a jejich následné pasování na školáky mečem. Při té příležitosti obdržely naše nejstarší děti pamětní listy a dárečky. Přišlo, bohužel, i na rozloučení s naší hodnou paní učitelkou Dominičkou. Po programu se děti vydaly do říše pohádek, kde si zasoutěžily a plnily různé úkoly. Potom následovalo pro všechny přítomné občerstvení a diskotéka s volnou zábavou. Pasování předškoláků na školáky je důležitým krokem v životě dětí. Je to pro ně velký den, na který budou s láskou vzpomínat. Teď už se mohou těšit na nová dobrodružství.

Co dodat na závěr? Našim milým budoucím prvňáčkům přeji, aby všechny školní povinnosti úspěšně zvládli a aby je na té dlouhé cestě životem provázelo jen štěstí, zdraví a láska.

Fotografie z akce v odkaze:

https://www.rajce.idnes.cz/skolkalutopecny/album/pasovani-predskolaku-2024?utm_source=notification&utm_medium=email&utm_campaign=album-created