Úvod > Aktuality > Příměstské tábory v roce 2022 plné zábavy

Příměstské tábory v roce 2022 plné zábavy

PROGRAM VESMÍRNÉHO TURNUSU - 11.7.-15.7. 2022

Pondělí: Výroba táborových vlajek, vesmírných dalekohledů, hry a tvoření, informace o Vesmíru.

Úterý: Pohybové hry, plnění úkolů, šipkovaná, tvoření mimozemšťanů, slizu a létajícího talíře.

Středa: Vesmírná olympiáda, sportovní aktivity a hry, tvoření–vesmírné tričko, úkolová procházka.

Čtvrtek: Výlet

Pátek: Pokusíme se společně rozluštit záhadné šifry - které nás zavedou k pokladu, vyrobíme si vesmírné tašky, vytvoříme si dobroty na diskotéku a závěrem si opečeme buřty.

PROGRAM PIRÁTSKÉHO TURNUSU - 18.7.-22.7. 2022

Pondělí: Výroba pirátských vlajek –pirátské čepice, dalekohledu, hry, tvoření. Kdo je pirát? Informace o oceánech, mořích a světadílech.

Úterý: Pohybové hry, plnění úkolů, výroba pirátských dobrot, šipkovaná po okolí .

Středa: Pirátská olympiáda, sportovní aktivity, tvoření.

Čtvrtek: Výlet.

Pátek: Pokusíme se společně rozluštit tajemnou mapu, která nás zavede k pokladu.

PROGRAM INDIÁNSKÉHO TURNUSU - 22.8.-26.8. 2022

Pondělí: Výroba indiánských totemů–indiánské čelenky, hry, tvoření. Informace o objevení Ameriky, původní obyvatelé Ameriky, ukázka ind. obydlí, zbraní, indiánská matematika.

Úterý: Výlet do ZOO Lešná.

Středa: Šipkovaná po okolí, sportovní aktivity, tvoření.

Čtvrtek: Pohybové hry, plnění úkolů, výroba indiánských dobrot, olympiáda.

Prosím připravte dětem každý den malý batůžek a malou PET láhev s pitím na pobyt venku, pokrývku hlavy, sportovní oblečení a obuv. Dále budou děti potřebovat:

1. -bačkory (vzdušné, pevné na noze-ne pantofle)
  2. -náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko)

Na výlety děti budou potřebovat- batoh na záda, pití, sladkost, sportovní oblečení, pláštěnku a vhodnou obuv.

Výlety budou probíhat dle počasí, mohou být i kterýkoliv jiný den.

Další informace o příměstských táborech se dočtete v sekci Pro rodiče.