Úvod > Aktuality > ROZSVĚCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU V LUTOPECNÁCH

ROZSVĚCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU V LUTOPECNÁCH

IMG_9520.JPGDne 29. 11. 2019 se na návsi v Lutopecnách uskutečnilo slavnostní rozsvěcení vánočního stromečku s adventním jarmarkem. Rozsvěcení stromu předcházel zpěv vánočních koled. Paní Lízalová přivítala všechny přítomné, poděkovala všem, kteří se přišli podívat a také těm, kteří se na přípravě celé akce podíleli. Pak už jsme obdivovali osvětlení stromečku a krásný ohňostroj, který byl závěrečnou tečkou celé slavnosti.

Poděkování patří paní Lízalové, která celou akci připravila, dále všem rodičům, kteří se zapojili do této akce a přinesli spoustu krásných výrobků. V neposlední řadě patří velké poděkování členkám Českého svazu červeného kříže Lutopecny.

Do Vánoc zůstává pár dnů, které by neměly být jen obdobím příprav, úklidu, nákupů, pečení, ale i časem zamyšlení nad našimi životy. Pro děti je to ovšem čas velkého očekávání, spojeného s příchodem Ježíška. Proto den rozsvěcení stromečku patří především našim dětem.

Jménem všech zaměstnanců naší školy Vám děkuji za vybraný obnos z vánočního jarmarku. Výtěžek činí 10 498,- Kč a bude použit na nákup hraček pro naše děti.

Přeji Vám všem krásné prožití svátků vánočních a v novém roce spoustu spokojenosti, zdraví, lásky a rodinného štěstí.

Mgr. Hana Michová

Foto z akce zde: