Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27 28 29 1 2 3
4 5 6 7
ZDRAVOTNÍČEK a jeho kosí dobrodružství-7.3.2024
8 9 10
11 12 13 14
14.3.2024 Za divadlem do Zlobic
15 16 17
18 19
Kouzlo Velikonoc-výlet do muzea v Kroměříži
20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Červen 2022 v naší školce

Červen 2022 v naší školceV červnu jsme rozvíjeli své znalosti o ročních obdobích, nejvíce o létě, prázdninách a bezpečnosti v průběhu prázdnin. Především jsme se ale věnovali nácviku vystoupení na akci Rozloučení s předškoláky.

Blíží se konec školního roku, a to je i čas výletů. My jsme jich v letošním školním roce zvládli hned několik. V posledním měsíci tohoto školního roku jsme také cestovali. Den dětí jsme oslavili návštěvou DinoParku ve Vyškově.

V červnu jsme také organizovali několik akcí. V pondělí 6. června za námi přijela paní policistka, aby nás poučila o bezpečném chování.

Ve středu 15. června jsme se rozloučili s našimi šesti předškoláky, kteří od září usednou do školních lavic. Tento slavný den jsme uvedli vystoupením. Následovala pirátská olympiáda, ve které děti překonávaly rozmanité překážky a prokazovaly svoji odvahu.

Poslední akcí v červnu bude noc ve školce. Ve čtvrtek 30. června navečer se zde stateční předškoláci sejdou, aby sami bez rodičů zůstali až do samého rána.

Nyní nás čekají prázdniny. Přála bych si, aby byly dobou, na kterou budou děti rády vzpomínat. Z tohoto důvodu již třetím rokem u nás ve škole probíhají příměstské tábory, které jsou ve volnějším režimu. Tentokrát se děti mohou těšit na pirátský, indiánský a vesmírný tábor.

Pohodovou atmosféru celé školky se celý rok snaží zachytit naše slečna asistentka, která fotí a stará se o správcovství facebookové skupiny. Díky Kristýnko, za tuto práci. Děkuji také ostatním zaměstnancům školy za skvělou práci a těším se, že ve stejném duchu budeme pokračovat i ve školním roce 2022/23.

Mgr. Hana Michová

Fotografie v odkaze:

https://skolkalutopecny.rajce.idnes.cz/Cerven_2022/