Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22
Velikonoční program - výlet do muzea v Kroměříži
23 24 25 26
27 28 29 30 31
Den dětské knihy - 2. výlet do muzea v Kroměříži
1 2
Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Rozloučení s předškoláky v roce 2022

Rozloučení s předškoláky v roce 2022Děti nám rostou před očima a tak zase z dalších malošků, kteří ještě před nedávnem přišli se slzičkami do školky jako přes noc stali velcí, šikovní a samostatní předškoláci. No a teď připraveni vykročit do světa, naopak zase oni vehnali ve čtvrtek 15. června maminkám do očí slzičky,  když  nastoupili naposled v řad na Výletišti v Lutopecnách, aby mohli být pasováni na školáky.

Vždy když něco končí, něco nového začíná.  Pro předškoláky nastal čas se zase o kousek posunout. Čas opustit bránu naší školy a vrhnout se vstříc novým poznatkům, vědomostem a životním zkušenostem. Tento slavný den jsme uvedli vystoupením. Následovala pirátská olympiáda, za kterou musíme poděkovat především rodičům, jenž zajišťovali všechna stanoviště.

Rozloučení s budoucími prvňáčky pokračovalo přátelským posezením spojeným s grilováním špekáčků a pojídáním dobrot, které rodiče pro děti připravili. Počasí nám přálo a děti se neuvěřitelně vydováděly.

Děkuji panu Němečkovi, který se jako vždy postaral o ozvučení celé akce, panu Lízalovi za dokonalou obsluhu grilu a paní Láskové  za práci v bufetu.

Rodičům děkuji za spolupráci, vstřícnost a náklonnost během docházky dětí. Přejeme jim radost ze svých ratolestí a mnoho úspěchů do dalších let.

Mgr. Hana Michová

Foto v odkaze:

https://skolkalutopecny.rajce.idnes.cz/Rozlouceni_s_predskolaky_v_roce_2022/