Úvod > Aktuality > Výlet do Těšánek

Výlet do Těšánek

Blíží se konec školního roku a to je i čas výletů. My jsme jich v letošním školním roce zvládli hned dva.  8. června jsme se vypravili na Grunt Galatík v Těšánkách. Byla to vyjížďka plná zábavy, her a dalšího vyžití pro děti. Největší překvapení a radost nám všem udělala projížďka na koni. Areál dále nabízí procházku na rozehlednu, projížďku na šlapadlech nebo prohlídku veteránů. Děti měly opravdu nezapomenutelné zážitky. Během dovádění doplňovaly energii svačinou a pitím. Nejen děti, ale i paní učitelky překonávaly rozmanité překážky a prokazovaly svoji odvahu.

Dopoledne plné zábavy uběhlo jako voda. Za tento výlet patří poděkování manželům Němečkovým, kteří sponzorovali dopravu a paní učitelce Galatíkové, která nám umožnila pobyt zcela zdarma. Moc děkujeme!

Fotografie zde: